Sťahovanie bytov a domov XXXX

Sťahovanie bytov a domov

Sťahovanie domácnosti je náročná úloha. Či už máte menšiu garsónku, 3 izbový byt alebo rodinný dom, zbaliť všetky veci a previesť ich na nové miesto stojí množstvo času a energie. Sťahovanie Bonus ponúka lacné sťahovanie bytov a domov za férové ceny. Obhliadka a nezáväzná cenová ponuka sú zadarmo.

Kompletné sťahovacie služby zahŕňajú nakládku do auta, prepravu aj pomoc s vykladaním, k dispozícii je doplnková služba balenia vecí. Zapožičiame vám sťahovacie krabice a dodáme aj stretch fóliu. Máte tiež veľa nábytku, potrebovali by ste ho demontovať a potom opäť zložiť? Zabalenie aj montáž nábytku môžete pokojne prenechať nám. Vy sa len v pokoji presťahujete do vášho nového bývania.

Všade tam, kam potrebujete

Sťahovacie služby ponúkame na celom západnom Slovensku. K dispozícii sú nám naše pobočky sťahovanie Bratislava, sťahovanie Trnava, sťahovanie Malacky a postaráme sa aj o sťahovanie Senec, Nitra, Pezinok a Šamorín. Objednať si môžete sťahovanie domácnosti v rámci Slovenska aj medzinárodné sťahovanie.

Profesionálny prístup pre vašu spokojnosť

Obávate sa, že sa počas sťahovania niečo stratí alebo poškodí? V našej spoločnosti pracujú len zaškolení pracovníci. Na sťahovanie domov a bytov si nenajímame neskúsených brigádnikov. O váš nábytok a osobné veci sa postará zohraný tím profesionálov, ktorí dbajú o ich bezpečnosť.

Náklad vo vozidle bude vždy uzamknutý alebo pod dohľadom jedného z nich. Kladieme dôraz na jeho bezpečnosť aj počas prepravy. Keď už bude všetko naložené, pripevníme ho pomocou popruhov o steny vozidla. Počas cesty sa preto nič neprevrhne ani nerozbije.

Zvládneme každý problém

Sťahovacia služba Bonus je pripravená zvládnuť každý nečakaný problém. Či už je to úzke schodisko alebo sťahovanie ťažkých bremien, sme pripravení ho zvládnuť. Naše vozidlo má 21 m3. Ložná plocha je 4,3 m dlhá, 2,2 m široká a 2,2 m vysoká. Nemáte výťah? Sťahovanie bytov bez výťahu je bez príplatku až do 4. poschodia!

Sme tu pre vás aj cez víkendy a sviatky

Ak si nechcete na sťahovanie domu či bytu brať dovolenku, žiaden problém. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky. V dohodnutý čas sa dostavíme na zadanú adresu. Môžete sa spoľahnúť na našu dochvíľnosť a dodržiavanie termínov. Počas práce nerobíme žiadne nepotrebné prestávky, platíte tak len za reálny čas sťahovania. Referencie na našu prácu si môžete prezrieť na našom Facebooku

Vypratávanie bytov, domov a pivníc

Pri sťahovaní je často potrebné množstvo vecí vyhodiť. O likvidáciu starého nábytku, spotrebičov a iných predmetov sa postará služba vypratávanie bytov, domov, pivníc a kancelárií. Všetky veci za vás naložíme, vyseparujeme a odvezieme na zberný dvor.

SŤAHOVANIE BONUS

Sťahovanie rodinného domu.

Chcete byť rýchlo a bezstarostne presťahovaní? Zverte to odborníkom.

Cenník služby

samosťahovanie

SAMOSŤAHOVANIE

28 €/hod.

platia sa (min 2h)

SŤAHOVANIE BONUS

SŤAHOVANIE 1 - 2 izbový byt

38 €/hod.

Sťahovanie Bonus

SŤAHOVANIE 3 - 4 izbový byt

48 €/hod.

SŤAHOVANIE DOMOV

Sťahovanie domu

DOHODOU

Preprava nábytku/spotrebiča

od 50 €/kus

Obývacia stena/sedačka záleží
od veľkosti a váhy

50 - 99 €/kus

Ohľadom cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.  (0944 811 802)
Scroll to Top