Sťahovanie firiem a kancelárií XXXX

Sťahovanie firiem a kancelárií

Potrebujete presťahovať firmu do  väčších alebo modernejších priestorov? Sťahovanie so všetkým nábytkom, strojovým vybavením, materiálom aj mnohými inými vecami nie je jednoduchá záležitosť. Aby všetko prebehlo hladko a v stanovenom časovom harmonograme, obráťte sa na profesionálov na sťahovanie firiem a kancelárií.

Sťahovacie služby západné Slovensko

Sťahovanie firiem a kancelárií ponúkame na celom západnom Slovensku. K dispozícii sú vám pobočky vo všetkých väčších mestách. Sťahovacie služby Bratislava, Trnava, Pezinok aj sťahovacie služby Senec, Malacky, Šamorín a Nitra. Objednať si môžete vnútroštátne a tiež medzinárodné sťahovanie.

Doplnkové služby pre váš komfort na sťahovanie firiem a kancelárií

Máte v kanceláriách veľa nábytku? Potrebujete presťahovať výrobné zariadenia? Demontáž a montáž nábytku máte v cene sťahovania. Naši pracovníci sú profesionálmi vo svojom odbore. Nemusíte sa preto obávať žiadneho neodborného narábania s vaším majetkom. Na sťahovanie firiem, kancelárií a skladov nenajímame žiadnych brigádnikov. Po celý čas budete mať k dispozícii zohraný tím zaškolených pracovníkov. V každej našej dodávke máme tiež profesionálny set náradia na montáž nábytku.

Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje

Nechcete, aby sťahovanie firmy narušilo bežný chod spoločnosti? Vyberte si čas, ktorý vám vyhovuje. Sťahovanie Bonus je tu pre vás počas večerných hodín, cez víkendy aj sviatky. Máme skúsenosti s organizáciou sťahovania menších aj väčších spoločností. Postaráme sa o to, aby všetko prebehlo efektívne a bez zbytočných časových strát.

Sťahovanie firiem a kancelárií s ohľadom na váš majetok

Všetky vaše veci bezpečne znesieme a naložíme do vozidla, v ktorom ich upevníme pomocou popruhov tak, aby sa nehýbali. Po prevoze ich vynesieme do vašich nových priestorov. Nemáte popri starostlivosti o podnikanie čas na balenie? Urobíme všetko za vás. Nábytok dôkladne zabalíme do stretch fólie, na krehké veci používame bublinkovú fóliu. Na bezpečné sťahovanie firmy myslíme aj počas nakladania dodávky. Ak sa pri nej nikto nenachádza, vždy ju uzamkneme.

Nezáväzná cenová ponuka zadarmo

Cenová ponuka na sťahovanie firiem a kancelárií je zadarmo. Stačí, ak nám zavoláte alebo vyplníte kontaktný formulár. Odpovieme vám najneskôr do 24 hodín. Referencie na našu prácu si môžete pozrieť na našom Facebooku.

Cenník služby

SŤAHOVANIE BONUS

V rámci budovy
2 x pracovník

38 €/hod

SŤAHOVANIE BONUS

Mimo budovy
2 x pracovník

48 €/hod

Sťahovanie Bonus

V rámci budovy
3 x pracovník

48 €/hod

Sťahovanie Bonus

Mimo budovy
3 x pracovník

58 €/hod

samosťahovanie

Samosťahovanie

28 €/hod (min 2h)

1 x pracovník + auto

 Pracovné auto je spoplatnené sumou 14 €/hod. Každý ďalší pracovník je spoplatnení cenou 12 €.
Neváhajte nás kontaktovať ohľadom cenovej ponuky. (0944 811 802)
Scroll to Top